Posilovna

Fotogalerie

Posilovací stroje

Fitness je vybaveno nejnovějšími stroji řady Technogym EXCITE s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček nebo kotoučů fixovaných jednoduchým a pochopitelným způsobem.  

Kompletní vybavení stroji značky Technogym je zárukou kvalitní zátěžové techniky posilování nebo i jen intenzivního zvyšování vaší kondice.

Kardiozóna

Kardiozónu tvoří třináct trenažérů: běžecké pásy, kola, bruslařské trenažéry, synchro (lyže), horizontální rotopedy s opěrkou zad. Trenažéry Technogym mají funkci měření tepové frekvence tak, že splní požadavky začátečníků pro mírný kondiční trénink, ale i velmi náročné požadavky profesionálních sportovců. Ovládání je velmi jednoduché a pokryje širokou škálu Vašich požadavků, a pokud nebudete přeci jen něčemu rozumět, personál vám rád poradí.

Doplňky stravy

Posuňte svůj trénink na vyšší level

Nezapomeňte své tělo odměnit za sportovní výkon a odpočiňte si v příjemné atmosféře fitness baru u naší recepce. Nabízíme zde velký výběr chlazených i nechlazených nápojů, čerstvě namíchaných iontových, proteinových a sacharidových koktejlů či energetických tyčinek. Na fitness baru si můžete zakoupit potravinové doplňky od firmy NUTREND. 

Osobní trenér


Roman Dufek

trenér s 30-ti letou praxí v oblasti fitness

E-mail: welldone@fitcentrum.cz

© 2018 Fitcentrum well done, TGM 774, 272 01  Kladno    IČ 44708947   T: +420 312 248 819   e-mail: welldone.fitcentrum@seznam.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!