Posilovna

Posilovací stroje

Fitness je vybaveno nejnovějšími stroji řady Technogym EXCITE s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček nebo kotoučů fixovaných jednoduchým a pochopitelným způsobem.  

Kompletní vybavení stroji značky Technogym je zárukou kvalitní zátěžové techniky posilování nebo i jen intenzivního zvyšování vaší kondice.

Kardiozóna

Kardiozónu tvoří třináct trenažérů: běžecké pásy, kola, bruslařské trenažéry, synchro (lyže), horizontální rotopedy s opěrkou zad. Trenažéry Technogym mají funkci měření tepové frekvence tak, že splní požadavky začátečníků pro mírný kondiční trénink, ale i velmi náročné požadavky profesionálních sportovců. Ovládání je velmi jednoduché a pokryje širokou škálu Vašich požadavků, a pokud nebudete přeci jen něčemu rozumět, personál vám rád poradí.

Doplňky stravy

Posuňte svůj trénink na vyšší level

Nezapomeňte své tělo odměnit za sportovní výkon a odpočiňte si v příjemné atmosféře fitness baru u naší recepce. Nabízíme zde velký výběr chlazených i nechlazených nápojů, čerstvě namíchaných iontových, proteinových a sacharidových koktejlů či energetických tyčinek. Na fitness baru si můžete zakoupit potravinové doplňky od firmy NUTREND. 

Trenér

Trenér
TrenérPokud se cvičením začínáte úplně od začátku, či po dlouhé pauze, doporučujeme prvních pár tréninků absolvovat pod dohledem osobního trenéra, který Vás seznámí se základními pravidly při cvičení, pomůže sestavit cvičební program, poradí s výživou a dodá extra motivaci.Tomáš Vojík
775 089 751

© 2018 Fitcentrum well done, TGM 774, 272 01  Kladno    IČ 44708947   T: +420 312 248 819   e-mail: welldone.fitcentrum@seznam.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!