Solární studio

Ergoline 600 Avantage Ultra Turbo Power

Ergoline 600 Avantage Ultra Turbo Power
Ergoline 600 Avantage Ultra Turbo Power

48 x trubice 160 W

3 x obličejové výbojky 500 W Ultra

7 x opalovače ramen 25 W

Pravidla opalování

 1. Před opalováním odstraňte z pokožky make-up, parfémy a veškeré šperky.
 2. Kosmetika pro opalování na slunci je nevhodná k opalování v soláriu.
 3. Před opalováním použijte vždy k tomu určenou solární kosmetiku, která znásobí účinky opalování a současně vhodně pečuje o Vaši pokožku.
 4. Při opalování je nutné chránit si oči pomocí speciálních ochranných brýlí, které si vyzvednete na recepci. Zavřená víčka Vaše oči dostatečně neuchrání a může tak dojít k poškození sítnice oka.
 5. Během opalování není vhodné ležet nehybně, neprokrvená místa v okolí lopatek by se Vám neopálila.
 6. Po opalování se nesprchujte, aby nedošlo k přerušení procesu pigmentace.
 7. Neopalujte se ve stejný den v soláriu a na slunci.
 8. Délka opalování, vhodný typ solária a počet návštěv závisí na fototypu Vaší pleti. Dodržujte prosím doporučení zkušeného personálu.
 9. Pokud Vaše pokožka po návštěvě solária negativně reaguje (zarudnutí, svědění, pálení) informujte o tom personál provozovny. S další návštěvou počkejte do odeznění obtíží a zkraťte dobu opalování.
 10. Před návštěvou solária nekonzumujte alkoholické nápoje, vyhnete se tak nebezpečí zkolabování. V případě nevolnosti ukončete opalování tlačítkem STOP, opusťte kabinu solária a informujte personál.
 11. UV záření v nadměrné dávce může způsobit poškození očí a pleti, např. stárnutí pokožky event. rakovinu kůže.
 12. Nedoporučujeme pravidelné opalování mladistvých, případné použití solária je vázáno na písemný souhlas zákonného zástupce.
 13. "SOS"          V každém soláriu je telefon. Po zvednutí sluchátka se automaticky vytáčí linka na recepci - volejte pokud potřebujete s něčím poradit nebo pomoci.

© 2018 Fitcentrum well done, TGM 774, 272 01  Kladno    IČ 44708947   T: +420 312 248 819   e-mail: welldone.fitcentrum@seznam.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!